Załóż Kompanię Braci

Chcesz wyruszyć z braćmi, kumplami, znajomymi mężczyznami na przygodę Twojego życia? Załóż u siebie Kompanię Braci Lwa Judy.

Nowe kompanie braci realizują program 2-letniego męskiego seminarium wspólnoty Lew Judy zawarty w napisanym przez nas podręczniku „Z Bogiem po męsku”. Po 2 latach kompanie stają się pełnoprawne i w oparciu o zasady Lwa Judy realizują przygotowany przez siebie program formacyjny. Jest to program przygotowany specjalnie dla mężczyzn, w ramach którego będziecie pracować nad Waszą męskością zgodnie z misją Lwa Judy i we wszystkich sferach: fizycznej, psychicznej i przede wszystkim duchowej.

Jeśli wyruszycie z nami w tą drogę, to zbadacie kondycję swojego męskiego serca, zapytacie się siebie gdzie jesteście i sprawdzicie dokąd zmierzacie, postaracie się poprawić swoją relację z ojcami i własne ojcostwo, doświadczycie bycia w kompani braci, przyjrzycie się swoim relacjom z kobietami i popracujecie nad swoją relacją małżeńską, odnowicie swoją relację z Bogiem, zobaczycie jakie są pragnienia Waszych męskich serc i jacy są ich wrogowie, wreszcie przygotujecie się, by wyruszyć jako kompania braci w drogę w Męskiej Pielgrzymce do świętego Józefa w Kaliszu.

Jeśli Twoje serce bije mocniej i czujesz powołanie, by założyć kompanię braci Lwa Judy u Ciebie w mieście, to śmiało napisz do nas a otrzymasz elektroniczną wersję podręcznika „Z Bogiem po męsku”. Napisz  na adres: kompaniebraci@lewjudy.info

2 komentarze do “Załóż Kompanię Braci”

  1. Nie wiem na ile to powszechny problem, ale czasem ciężko zebrać i dwie osoby – a to kumple mają całkiem inne poglądy, a to wyjechali za granicę, albo samemu wylądowało się w obcym miejscu… Chyba dobrze byłoby zbierać też zgłoszenia chętnych do plutonów, z czasem zebrałaby się grupka na dane miasto i może coś by z tego wyszło. Może źle szukałem, ale teraz jedyna szansa na jakieś spotkania w tym temacie to msze w intencji mężczyzn w Toruniu i Poznaniu, ja np jestem z Lublina i nie mam nawet pomysłu jak zacząć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Jesteśmy wspólnotą dorosłych mężczyzn. Wędrujemy z Bogiem do pełni męskości. Nasza misja to wzmacnianie fizyczne, psychiczne, a przede wszystkim duchowe mężczyzn z naszej wspólnoty Lew Judy i wszystkich mężczyzn. Tak, byśmy przez naszą męskość zbliżali się do Boga, służyli innym ludziom, poznali i przezwyciężyli samych siebie i panując nad sobą wolni żyli pełnią serca.