Zapisy do małych Kompanii Braci w Toruniu. Ostatnie miejsca!

Oto zwyciężył Lew z pokolenia Judy!

Panowie! Ruszyły zapisy do dwóch nowo powstających małych kompanii braci w Toruniu. Kompanie będą realizować program 2-letniego męskiego seminarium wspólnoty Lew Judy. Jest to program formacyjny przygotowany specjalnie dla mężczyzn, w ramach którego będziemy pracować nad naszą męskością zgodnie z misją Lwa Judy i we wszystkim sferach: fizycznej, psychicznej i przede wszystkim duchowej.

Jeśli wyruszysz z nami w tą drogę, to zbadasz kondycję swojego męskiego serca, zapytasz się siebie gdzie jesteś i sprawdzisz dokąd zmierzasz, postarasz się poprawić swoją relację z ojcem i własne ojcostwo, doświadczysz bycia w kompani braci, przyjrzysz się swoim relacjom z kobietami i popracujesz nad swoją relacją małżeńską, odnowisz swoją relację z Bogiem, zobaczysz jakie są pragnienia Twojego męskiego serca i jacy są jego wrogowie, wreszcie przygotujesz się, by wyruszyć w drogę w Męskiej Pielgrzymce do świętego Józefa w Kaliszu.

Grupa 26-40 lat

Spotkania we wtorki o 20:00 w piwnicy domu zakonnego oo. jezuitów w Toruniu.

Grupa 18-26 lat (studencka) 

Spotkania w poniedziałki o 20:00 w domku Duszpasterstwa Akademickiego oo. jezuitów w Toruniu.

Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy potrwają do wyczerpania miejsc lub do 4  listopada. Można się zapisać mailem na adres: kompaniebraci@lewjudy.info (podaj swoje imię i nazwisko, wiek, numer telefonu).

Szczegółowe dane dotyczące terminów spotkań zostaną przekazane zapisanym osobom.

Do zobaczenia na Lwie Judy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *