Zapisy do małych Kompanii Braci w Toruniu. Ostatnie miejsca!

Oto zwyciężył Lew z pokolenia Judy!

Panowie! Ruszyły zapisy do dwóch nowo powstających małych kompanii braci w Toruniu. Kompanie będą realizować program 2-letniego męskiego seminarium wspólnoty Lew Judy. Jest to program formacyjny przygotowany specjalnie dla mężczyzn, w ramach którego będziemy pracować nad naszą męskością zgodnie z misją Lwa Judy i we wszystkim sferach: fizycznej, psychicznej i przede wszystkim duchowej.

Jeśli wyruszysz z nami w tą drogę, to zbadasz kondycję swojego męskiego serca, zapytasz się siebie gdzie jesteś i sprawdzisz dokąd zmierzasz, postarasz się poprawić swoją relację z ojcem i własne ojcostwo, doświadczysz bycia w kompani braci, przyjrzysz się swoim relacjom z kobietami i popracujesz nad swoją relacją małżeńską, odnowisz swoją relację z Bogiem, zobaczysz jakie są pragnienia Twojego męskiego serca i jacy są jego wrogowie, wreszcie przygotujesz się, by wyruszyć w drogę w Męskiej Pielgrzymce do świętego Józefa w Kaliszu.

Grupa 26-40 lat

Spotkania we wtorki o 20:00 w piwnicy domu zakonnego oo. jezuitów w Toruniu.

Grupa 18-26 lat (studencka) 

Spotkania w poniedziałki o 20:00 w domku Duszpasterstwa Akademickiego oo. jezuitów w Toruniu.

Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy potrwają do wyczerpania miejsc lub do 4  listopada. Można się zapisać mailem na adres: kompaniebraci@lewjudy.info (podaj swoje imię i nazwisko, wiek, numer telefonu).

Szczegółowe dane dotyczące terminów spotkań zostaną przekazane zapisanym osobom.

Do zobaczenia na Lwie Judy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *