Serce mężczyzny – Toruń 28.10.2019

PLAN AKCJI:
Poniedziałek 28.10.2019, Kościół Akademicki pw. Świętego Ducha, Toruń.
18:30 – wspólny różaniec
19:00 – msza w intencji mężczyzn
19:45 – konferencja „Serce mężczyzny”

Zbliża się czas podsumowania pracy wykonanej przez naszą wspólnotę w miesiącu październiku. Mamy za sobą pracowitą jesień!

Tematem przewodnim naszych spotkań było: „Serce mężczyzny”.
Czy czuję się mężczyzną? Co to jest męskość? Jacy mężczyźni są moimi wzorami? Jakie męskie cechy chciałbym posiadać?
Na te i inne pytania szukaliśmy odpowiedzi podczas „męskich rozmów”. W ramach działania natomiast zaangażowaliśmy się w pomoc osobom starszym w DPS w Wielkiej Nieszawce i poprowadziliśmy „różaniec dla mężczyzn” w Kościele Akademickim promując przy tym naszą inicjatywę – Męskie Plutony Różańca. Mamy również za sobą ekscytujacą przygodę – nocną wędrówkę w ramach spotkania MAGIS.

Teraz pora na spotkanie całej wspólnoty przy Stole Eucharystycznym!
Msza w intencji mężczyzn to nasze wspólnotowe święto – dzień, w którym dziękujęmy Bogu za miesiąc pracy formacyjnej, a zarazem dzień świadectwa wiary i obecności w Kościele.
To także dzień otwartych drzwi dla wszystkich mężczyzntak Panowie, to jest msza w Waszej intencji i jesteście na niej bardzo mile widziani.

Wszystkich panów zapraszamy i zachęcamy do udziału w otwartej, darmowej konferencji pt. „Serce mężczyzny”, którą zaprezentuje Michał Przewoźny.

Kim jest nasz Gość?

Michał Przewoźny – mąż i ojciec, założyciel wspólnoty Lew Judy, czynnie zaangażowany w promowanie duszpasterstwa mężczyzn w Toruniu. Psychoterapeuta i terapeuta uzależnień, autor strony „Droga do życia”.

Być może właśnie teraz dostajesz szansę, by zmienić coś w swoim życiu na lepsze. Przyjdź w poniedziałek do Kościoła Akademickiego w Toruniu. Kto wie, może znajdziesz to, czego szuka Twoje serce.
Do zobaczenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *