świeża oferta od lwa judy

Zbyt dużo spraw na głowie?
Za mało czasu, by zacząć stałą formację w jakiejś grupie lub wspólnocie?
A może już zdecydowałeś się dołączyć do Lwa Judy, ale jeszcze nie wiesz czy to na pewno dla ciebie?
W porządku. Wiemy jak wygląda codzienne życie. Sami także pracujemy, mamy rodziny i dość dużo rzeczy do zrobienia, by ostrożnie sprawdzać wszystkie dodatkowe zobowiązania.
Nasza nowa propozycja skierowana jest właśnie do was – osób, które czują pragnienie, ale brakuje im czasu. Zobacz co mamy dla ciebie!

W codziennej gonitwie przychodzi w końcu taki moment, kiedy trzeba nacisnąć guzik „reset”, żeby nie zwariować. Oderwać się, oddalić, zmienić perspektywę, wrzucić na luz i nabrać świeżego powietrza. Trzeba też mieć przestrzeń do takiego działania – miejsce, czas i odpowiednich ludzi. Nie byle jaką przestrzeń, ale właśnie taką, która daje wytchnienie, wnosi coś pożytecznego i nie zostawia po sobie poczucia zmarnowanego czasu.

Męska Sobota to nowa propozycja od Lwa Judy, która z jednej strony pozwala na konstruktywne spędzanie czasu z innymi mężczyznami, zawieranie dobrych znajomości oraz odpoczynek, a z drugiej nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami.

Na czym to polega?
Męska sobota ma formę półotwartego spotkania z zaplanowaną wcześniej aktywnością. Uczestniczą w nim zarówno osoby, które już formują się w Lwie Judy, jak również mężczyźni, którzy rozważają dołączenie do nas i chcą nas lepiej poznać.
Półotwartość oznacza, że nie zapraszamy przypadkowych osób, a jedynie tych, którzy naprawdę chcą zrobić coś sensownego.
Zaplanowana aktywność gwarantuje, że akcja jest wcześniej przygotowana, jej czas jest określony i na pewno nie będzie zmarnowany.

Jak często odbywają się spotkania?
Raz w miesiącu, w ostatnią sobotę miesiąca.

Jak mogę dołączyć?
Bardzo łatwo. Wystarczy napisać na adres kontakt@lewjudy.info – przedstawić się, krótko opowiedzieć kim się jest i dlaczego chce się do nas zajrzeć. Po takim zgłoszeniu dodamy cię do naszej listy dystrybucyjnej i raz w miesiącu będziesz otrzymywał informację o czasie, miejscu i rodzaju spotkania w ramach Męskiej Soboty.

A co właściwie robi się na takiej Męskiej Sobocie?
Aktywności są naprawdę różne – każdy znajdzie coś dla siebie i każdy zyska szansę na doświadczenie czegoś nowego. We wrześniu zaczęliśmy od jednej godziny solidnego treningu kalistenicznego. Spotkaliśmy się na placu do street workout’u przy Zamku Krzyżackim na wspólnym treningu, po którym rozmawialiśmy o tym jak dbamy o formę. Rzetelnie się spociliśmy i wymieniliśmy wieloma interesującymi doświadczeniami.

Planujemy również: wędrówkę i rozmowy przy ognisku, oglądanie filmów z dyskusją, wieczór męskiej modlitwy, mecz piłkarski oraz realizację wielu innych pomysłów wartościowego spędzania czasu.

Nie musisz dołączać do nas ani do niczego się zobowiązywać. Jeśli pragniesz czegoś więcej i szukasz sensownych ludzi oraz aktywności, aby się zresetować – Męska Sobota jest dla ciebie.
Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *