Rekolekcje dla mężczyzn 2016 o. Piotr Szymański SJ

Oto zwyciężył Lew z pokolenia Judy!

Bracia! Zapraszamy Was wszystkich z Torunia i okolic na rekolekcje dla mężczyzn, które odbędą się w dniach 14-16 marca 2016 (poniedziałek-środa) w kościele oo. jezuitów w Toruniu. Widzimy się na mszach świętych o godzinie 19:00, po każdej z nich będzie konferencja, a potem ciekawa męska aktywność.

Rekolekcje poprowadzi dla nas ojciec Piotr Szymański, jezuita, który obecnie jest magistrem nowicjatu jezuitów w Gdyni. Ruszymy temat, który poruszy każdego mężczyznę. Czy wiesz, że jesteś synem największego, najsilniejszego i najlepszego Ojca na świecie? Może i wiesz, ale czy żyjesz tym? Przyjdź, przekonaj się co, to znaczy w praktyce. Weź ze sobą swoich braci, przyjaciół, kumpli i znajomych.

UWAGA! Przy okazji rekolekcji będziemy prowadzić nabór do nowej kompanii braci w Toruniu, która ruszy w kwietniu 2016 roku. Zapisać możecie się już od 8 marca  przez mail: kompaniebraci@lewjudy.info lub bezpośrednio na rekolekcjach. 

rekolekcjemezczyzn2016web

Jesteśmy wspólnotą dorosłych mężczyzn. Wędrujemy z Bogiem do pełni męskości. Nasza misja to wzmacnianie fizyczne, psychiczne, a przede wszystkim duchowe mężczyzn z naszej wspólnoty Lew Judy i wszystkich mężczyzn. Tak, byśmy przez naszą męskość zbliżali się do Boga, służyli innym ludziom, poznali i przezwyciężyli samych siebie i panując nad sobą wolni żyli pełnią serca.