Rekolekcje dla mężczyzn 2010 o. Lesław Ptak SJ

„Rekolekcje z mieczem”

Jeśli czujesz, że w drodze za Chrystusem potrzebujesz przebudzenia swego walecznego serca i jeśli uważasz, że lojalna służba wielkiemu Panu i Królowi nie są reliktem przeszłości to oznacza, że te rekolekcje są adresowane do Ciebie!
W trakcie naszych warsztatów rekolekcyjnych będziesz mógł przyjrzeć się realiom walki duchowej z typowo męskiej perspektywy. Sesja będzie inspiracją do spojrzenia na to zagadnienie zarówno poprzez medytację chrześcijańską w oparciu o Pismo Święte, jak i podczas dynamicznych ćwiczeń szermierczych. W towarzystwie wyłącznie mężczyzn doświadczysz tego, że Twoja dusza i ciało stanowią jedność oraz że potrzebują żyć w harmonii.

To wszystko w prawdziwym, XIII – wiecznym średniowiecznym zamczysku, w którym kiedyś rezydowali prawdziwi mnisi i rycerze!!!

 REKOLEKCJE ODBYŁY SIĘ W DNIACH 5-7 MARCA 2010

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jesteśmy wspólnotą dorosłych mężczyzn. Wędrujemy z Bogiem do pełni męskości. Nasza misja to wzmacnianie fizyczne, psychiczne, a przede wszystkim duchowe mężczyzn z naszej wspólnoty Lew Judy i wszystkich mężczyzn. Tak, byśmy przez naszą męskość zbliżali się do Boga, służyli innym ludziom, poznali i przezwyciężyli samych siebie i panując nad sobą wolni żyli pełnią serca.