Nie siedź w domu!

 Za oknem jesiennie. Pora poszukać rękawiczek. Ciepła kurtka z pewnością też już by się przydała. Miło jest wieczorem posiedzieć w ciepłym mieszkaniu kiedy nie trzeba nigdzie już iść. Można wygodnie rozsiąść się w fotelu i włączyć telewizor. Miło jest tak spędzić jeden wieczór ale……… nie siedź w domu!  Telewizja to strata czasu, a wygodny fotel to na dłuższą metę nuda! Proponuję ciepło się ubrać i wyruszyć na spacer. Jeśli biegasz tak jak ja, to pamiętaj, że poranne przymrozki mogą początkowo skutecznie zniechęcać do wysiłku. Ale nie rezygnuj. Daj sobie czas aby przyzwyczaić  się do zmiany temperatury.

bieganie rano

Dzisiaj oglądałem w telewizji reportaż o kołobrzeskich morsach. Oni właśnie zaczynają sezon. To jest dopiero pasja! Co robią w lato? Tego nie wiem, ale jesień i zima to ich pora roku.  Niektórzy powiedzą istne szaleństwo…ale czyż nie jest to wspaniała pasja.

368

Amatorzy nart i łyżew już zacierają ręce czekając na śnieg i mrozy.  A może warto w tym sezonie spróbować jakiegoś zimowego sportu? Ja w zeszłym roku spróbowałem nart biegowych. Rozejrzyj się już teraz czy w okolicy nie ma wypożyczalni sprzętu zimowego w twoim mieście, poszukaj miejsc  w których mógłbyś trenować.

Wyłącz więc telewizor i nie płacz z powodu odejścia lata tylko wyjdź i działaj! Być może do zobaczenia na biegowym  szlaku!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *