Nabór do nowej Kompanii Braci w Bydgoszczy!

Bracia,

rozpoczynamy nabór do pierwszej Kompanii Braci w Bydgoszczy.

Wystarczy, że jesteś dorosłym mężczyzną i chcesz rozpocząć swoją przygodę z Bogiem po męsku. Jeśli masz wątpliwości przeczytaj artykuł „Czy ja się nadaję?”. Polecamy również świadectwa mężczyzn, którzy są w kompaniach braci „Ci, którzy przyszli”.

UWAGA! Szczegóły i wcześniejsze zapisy TYLKO przez mail: lewjudybydgoszcz@gmail.com W mailu podaj swoje: imię i nazwisko, wiek, mail i telefon kontaktowy. 

Pierwsze spotkanie będzie we wtorek 7 listopada  w salce przy domu zakonnym ojców jezuitów w Bydgoszczy. Możesz przyjść i zapisać się bezpośrednio na spotkaniu. 

Nowe kompanie braci realizują program 2-letniego męskiego seminarium wspólnoty Lew Judy zawarty w napisanym przez nas podręczniku „Z Bogiem po męsku”. Po 2 latach kompanie stają się pełnoprawne i w oparciu o zasady wspólnoty Lew Judy realizują przygotowany przez siebie program formacyjny. Jest to program przygotowany specjalnie dla mężczyzn, w ramach którego będziecie pracować nad Waszą męskością zgodnie z misją Lwa Judy i we wszystkich sferach: fizycznej, psychicznej i przede wszystkim duchowej.

Jeśli wyruszycie z nami w tą drogę, to zbadacie kondycję swojego męskiego serca, zapytacie się siebie gdzie jesteście i sprawdzicie dokąd zmierzacie, postaracie się poprawić swoją relację z ojcami i własne ojcostwo, doświadczycie bycia w kompani braci, przyjrzycie się swoim relacjom z kobietami i popracujecie nad swoją relacją małżeńską, odnowicie swoją relację z Bogiem, zobaczycie jakie są pragnienia Waszych męskich serc i jacy są ich wrogowie, wreszcie przygotujecie się, by wyruszyć jako kompania braci w drogę w Męskiej Pielgrzymce do świętego Józefa w Kaliszu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *