Sojusznicy

Jako braterska wspólnota Lew Judy działa w Toruniu. Nie tworzymy żadnej formalnej organizacji w innych miastach. Staramy się, by nasza działalność była jak najmniej oparta na formalnościach i regulaminach, a była jak najbardziej prosta i skupiona na relacji z Bogiem po męsku i na braterstwie.

Co zatem zrobić jeśli jesteś/cie z innego miasta niż Toruń a chcielibyście rozwijać się w tym duchu? Możecie do nas napisać, a prześlemy Wam nasze materiały, które pomogą stworzyć Waszą zupełnie niezależną od nas braterską wspólnotę. A gdy będziecie się spotykać w tym duchu i zechcecie to możecie stać się naszymi sojusznikami. W ramach tego sojuszu spotykamy się co jakiś czas z braćmi z innych miast wymieniając doświadczenia z naszej drogi do męskości z Bogiem.

NASI SOJUSZNICY W INNYCH MIASTACH

  • Poznań, kontakt: Wojtek,  wisniewskiwf@gmail.com
  • Bydgoszcz, kontakt: Rafał, rafalkuzimski@gmail.com

Jesteśmy wspólnotą dorosłych mężczyzn. Wędrujemy z Bogiem do pełni męskości. Nasza misja to wzmacnianie fizyczne, psychiczne, a przede wszystkim duchowe mężczyzn z naszej wspólnoty Lew Judy i wszystkich mężczyzn. Tak, byśmy przez naszą męskość zbliżali się do Boga, służyli innym ludziom, poznali i przezwyciężyli samych siebie i panując nad sobą wolni żyli pełnią serca.