Kompanie Braci

Kompanie braci to małe grupy mężczyzn, którzy wspólnie pracują nad swoją męskością zgodnie z misją Lwa Judy i we wszystkich sferach: fizycznej, psychicznej i przede wszystkim duchowej.

Spotykania odbywają się raz w tygodniu od października do stycznia oraz od marca do czerwca.

W pierwszych dwóch latach realizujemy program męskiego seminarium wspólnoty Lew Judy. Jest to program formacyjny przygotowany specjalnie dla mężczyzn.

Dotychczas kompanie powstały w Toruniu oraz Poznaniu. Nowe kompanie zakładamy przynajmniej raz do roku w październiku. Jeśli jesteś zainteresowany powstaniem kompanii w Twoim mieście, załóż ją!

Jeśli wyruszysz z nami w tą drogę, zbadasz kondycję swojego męskiego serca, zapytasz się siebie gdzie jesteś i sprawdzisz dokąd zmierzasz, postarasz się poprawić swoją relację z ojcem i własne ojcostwo, doświadczysz bycia w kompani braci, przyjrzysz się swoim relacjom z kobietami i popracujesz nad swoją relacją małżeńską, odnowisz swoją relację z Bogiem, zobaczysz jakie są pragnienia Twojego męskiego serca i jacy są jego wrogowie, wreszcie przygotujesz się, by wyruszyć w drogę w Męskiej Pielgrzymce do świętego Józefa w Kaliszu.

Do zobaczenia na Lwie Judy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jesteśmy wspólnotą dorosłych mężczyzn. Wędrujemy z Bogiem do pełni męskości. Nasza misja to wzmacnianie fizyczne, psychiczne, a przede wszystkim duchowe mężczyzn z naszej wspólnoty Lew Judy i wszystkich mężczyzn. Tak, byśmy przez naszą męskość zbliżali się do Boga, służyli innym ludziom, poznali i przezwyciężyli samych siebie i panując nad sobą wolni żyli pełnią serca.