Anthony de Mello – Wezwanie do miłości

 

 Anthony de Mello

„Wezwanie do miłości”

  

„Autobus pełen turystów przemierza przepiękną okolicę: wokoło pełno jezior, gór, rzek i łąk. Ale zasłony w oknach są opuszczone i turyści nie mają najmniejszego pojęcia o tym, jaki widok rozpościera się na zewnątrz autobusu. Spędzają podróż na sprzeczkach, kto powinien zająć najbardziej honorowe miejsce w autobusie, kogo powinno się oklaskiwać i kto jest jest najbardziej godny zainteresowania…”

Większość do końca podróży zostanie w ciemnym autobusie. Chcesz zobaczyć co jest za zasłoną? Chcesz wyjść i cieszyć się pełnią życia? To jest możliwe, „dokładnie tu i teraz jesteś szczęśliwy”. Przeczytaj i przekonaj się, że tak jest.

Jest to książka o szokującej treści. Po jej przeczytaniu i przeżyciu będziesz innym człowiekiem. Odważysz się?

Opis z okładki:

„Wezwanie do miłości” prezentuje ostatnie medytacje Anthony’ego de Mello, autora słynnego „Przebudzenia”. Są to zapiski człowieka, który miał odwagę zobaczyć rzeczywistość i dlatego był pełen współczucia i miłości dla wszelkich istot i rzeczy; mistyka, który rozkoszował się wszystkim i niczym. Ich tematem jest przede wszystkim miłość i to, co ją utrudnia: przywiązania, pragnienia, żądza, chciwość, system wierzeń lub przekonań – jednym słowem uwarunkowania oraz sposób, w jaki można się od nich wyzwolić po to, aby wiedzieć, aby kochać. „Wezwanie do miłości” tworzy wraz z „Przebudzeniem” integralną całość, która pozwala głębiej i adekwatniej zrozumieć przesłanie Anthony’ego de Mello.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *