1 zjazd Męskich Plutonów Różańca. Fotorelacja.

Oto zwyciężył Lew z pokolenia Judy!

_MG_2050

Drodzy bracia, przedstawiamy Wam pierwszą relację z naszego czuwania dla mężczyzn i 1 zjazdu Męskich Plutonów Różańca. W nocy z 22 na 23 marca 2014 roku czuwaliśmy przed Panem od godziny 21:00 do 06:00 rano. Było nas około 150 mężczyzn z całej Polski – Łódź, Przasnysz, Warszawa, Poznań, Białystok, Nowy Sącz, Szczytno, Wodzisław Śląski i oczywiście Toruń. W ramach spotkania dowódców pojęliśmy dwie ważne decyzje: 1. Obraliśmy za patrona wszystkich Plutonów świętego Józefa 2. Włączyliśmy do naszej walki w plutonach post jako naszą drugą broń (wraz z modlitwą).

W trakcie czuwania mieliśmy okazję wysłuchać dwóch konferencji. O zmaganiach współczesnego mężczyzny opowiadał nam o. Zbigniew Leczkowski SJ, a o miejscu mężczyzny w kościele mówił profesor Waldemar Rozynkowski. Do tego dzieliliśmy się również świadectwami męskiego przeżywania wiary, modliliśmy się za siebie nawzajem w braterskiej modlitwie wstawienniczej, przeżyliśmy razem drogę krzyżową, odmówiliśmy wszystkie 4 części różańca. Był również czas na męskie rozmowy. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w pomoc przy czuwaniu i w naszą wspólną braterską modlitwę. Już teraz zapraszamy wszystkich na kolejne czuwanie w sobotę 25 października 2014.

Wszystkie nagrania z czuwania już niedługo będą dostępne w formie video, a teraz zapraszamy Was do galerii zdjęć z tej nocy autorstwa dowódcy 2 Plutonu w Toruniu Kuby Grabowskiego.

[tube]https://www.youtube.com/watch?v=KtLSXCpKXbU[/tube]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *